O NAS

NAJLEPSZE PRZEPISY W NECIE

Kulinarne to i owo - Najlepsze przepisy w necie

Witamy wszystkich na naszym blogu ,, Kulinarne to i owo''. Jest to miejsce gdzie znajdziesz proste pyszne i łatwe w przygotowaniu przepisy dosłownie dla każdego. Dzielimy się tu swoją wiedzą i doświadczeniem. Zbiór ciekawostek , pięknych zdjęć i przepisów z naszych podróży , które pozwolą wam przenieść się i poznać piękne zakątki świata . Obie jesteśmy mamami i uwielbiamy gotować nawet gdy spotykamy się w wolnym czasie .Uwielbiamy tworzyć i wymyślać coś nowego a później oczywiście próbować i zachwycać się smakiem , prowadzić dyskusje jak by tu coś zmienić . Na co dzień mieszkamy w Irlandii w małym miasteczku Tralee Co.Kerry więc również będziemy chciały wam przybliżyć tutejszą kulturę i tradycję oraz przedstawić piękno tej zielonej wyspy. Każdego dnia uczymy się czegoś nowego ,czytamy , oglądamy , uczestniczymy w warsztatach kulinarnych . Nasze babskie plotki są o gotowaniu i tematach z tym związanych. .Zachęcamy do korzystania z naszych przepisów oraz ich komentowania ….

Przyjaciółki od kuchni

Miałam ogromne szczęście spotykając Wiolę na swojej drodze. Jest ona fantastyczną osobą wesołą, bardzo dokładną i ma serce na dłoni . Zawsze mi imponowała jej pasją do gotowania i pomysłowość w kuchni . Jak dla mnie matka i żona idealna .Potrafi jednak jak 100% kobiecie przystało pokazać pazurki . Jej marzeniem jest podróż do Indii aby poznać kulturę i jej smaki . Jak bym mogła przyrównać Wiolę to powiedziała bym , że jest jak Chilli słodka i smaczna a potem nadaje pikanterii w życiu.

Monika o Wioli

Żona,mama 2 niesfornych chłopców, zawsze bardzo pozytywnie nastawiona do wszystkich i do wszystkiego- DOSŁOWNIE...uśmiechnięta, pogodna a także tak pełna energii, że brak jej czasu na realizowanie wszystkich pomysłów..Jej pasją jest gotowanie i tworzenie arcydzieła kulinarnego- czego efektem jest jej własna kawiarenka...Oprócz tego uwielbia podróże, gdzie może zwiedzać, próbować, testować i odpoczywać a także spędzać czas z rodzina i przyjaciółmi, z którymi się relaksuje i dobrze bawi... Oto właśnie moja wspaniała przyjaciółka i motywatorka
Wiola o Monice
TOP